Battery for Nokia Mobile
Funktioner
| Produkttype | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | Microsoft |
| Produktfarve | Sort |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterispænding | 3,8 V |
| Batterikapacitet | 3000 mAh; 11,4 Wh |
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60 mm |
| Højde | 100 mm |
| Dybde | 10 mm |
| Vægt | 40 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 60 mm |
| Pakkedybde | 10 mm |
| Pakkehøjde | 100 mm |
| Pakkevægt | 100 g |
| Pakketype | Kasse |
Andre funktioner
| Kompatible produkter | Lumia 950 |
| Antal | 1 |
| Numre af batterier medfølger | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |