Battery 7.40Wh Li-Pol 3.7V
Vægt & størrelser
| Bredde | 5,4 mm |
| Højde | 70,7 mm |
| Dybde | 54,7 mm |
| Vægt | 41 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 5,4 mm |
| Pakkedybde | 54,7 mm |
| Pakkehøjde | 70,7 mm |
| Pakkevægt | 66 g |
| Bredde | 5,4 mm |
| Højde | 70,7 mm |
| Dybde | 54,7 mm |
| Vægt | 41 g |
| Pakkebredde | 5,4 mm |
| Pakkedybde | 54,7 mm |
| Pakkehøjde | 70,7 mm |
| Pakkevægt | 66 g |