Battery 18.96Wh Li-Polymer
Vægt & størrelser
| Bredde | 64,7 mm |
| Højde | 91,6 mm |
| Dybde | 4,4 mm |
| Vægt | 64 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 64,7 mm |
| Pakkedybde | 4,4 mm |
| Pakkehøjde | 91,6 mm |
| Pakkevægt | 114 g |
| Bredde | 64,7 mm |
| Højde | 91,6 mm |
| Dybde | 4,4 mm |
| Vægt | 64 g |
| Pakkebredde | 64,7 mm |
| Pakkedybde | 4,4 mm |
| Pakkehøjde | 91,6 mm |
| Pakkevægt | 114 g |