Oplader / Snellaad functie / 1.5 / 2.0 / 2.5 / 3.0 A / Outputs 1 / USB-C / 32 W / Automatische Voltage Selectie
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Oplader type | Indendørs |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 30 W |
| USB strømforsyning revision | 3.0 |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 0.8 A |
| Maksimal ydeevne | 32 W |
| Maksimal udgangsspænding | 20 V |
| Minimum udgangsspænding | 3,3 V |
| Udgående strøm | 3000 mA |
Vægt & størrelser
| Bredde | 41 mm |
| Dybde | 80,7 mm |
| Højde | 26 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044090 |