Oplader / 1.67 / 2.22 / 3.0 A / Outputs 1 / USB-C / 20 W / Automatische Voltage Selectie
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Smartphone, Tablet |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Oplader type | Indendørs |
| Mærke kompatibilitet | Universel |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Kabellængde | 0 m |
| Husmateriale | Polykarbonat (PC) |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50 / 60 Hz |
| Indgangsstrøm | 0.5 A |
| Maksimal udgangsspænding | 12 V |
| Minimum udgangsspænding | 5 V |
| Port 1 udgangsstrøm | 2,22 A |
| Strømstiktype | Type C (CEE 7/16) |
Vægt & størrelser
| Bredde | 40 mm |
| Dybde | 55 mm |
| Højde | 140 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 40 mm |
| Pakkedybde | 55 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakkevægt | 76 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | CE |
| Certificering | CE |