Oplader / 1.5 / 2.0 / 2.5 / 3.0 A / Outputs 1 / USB-C / 30 W / Automatische Voltage Selectie
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Smartphone, Tablet |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Sokler, antal | 1 |
| Sokkel type | Type C (eurostik) |
| Oplader type | Indendørs |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Polykarbonat (PC) |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Indgangsstrøm | 0.5 A |
| Maksimal ydeevne | 30 W |
| Maksimal udgangsspænding | 5 V |
| Minimum udgangsspænding | 15 V |
| Udgangsstrøm (5V) | 3 A |
| Udgangsstrøm (9V) | 2 A |
| Udgangsstrøm (12V) | 2,5 A |
| Udgående strøm | 3000 mA |
| Strømstiktype | Type C (CEE 7/16) |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 60 mm |
| Pakkedybde | 40 mm |
| Pakkehøjde | 145 mm |
| Pakkevægt | 78 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | CE, WEEE |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |