Nedis WCPD45W100BK oplader til mobil enhed Universel Sort USB Indendørs
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Strømkilde type | USB |
| Oplader type | Indendørs |
Design
| Produktfarve | Sort |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Vekselstrømsadapter strøm | 57 W |
| Port 1 udgangsstrøm | 2,4 A |
| Port 2 udgangsstrøm | 3 A |
| Udgangsspænding | 20 V |
| Strømstiktype | Type C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 32 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Højde | 62 mm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044090 |