MOBILE CHARGER CAR USB 2PORT/TA-UC-2A15-CAR-01 GEMBIRD
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Smartphone, SmartWatch, Tablet |
| Strømkilde type | Cigartænder |
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 2 |
| Oplader type | Automatisk |
| Antal udgange | 2 outputs |
| Funktionsprincip | Kontakt |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Overstrøm, Højspænding, Kortslutning |
Design
| Produktfarve | Sort |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 12 - 24 V |
| Indgangsstrøm | 2 A |
| Maksimal ydeevne | 15,5 W |
| Maksimal udgangsspænding | 5 V |
| Port 1 udgangseffekt | 12 W |
| Port 2 udgangseffekt | 12 W |
| Udgangsstrøm (5V) | 3,1 A |
| Port 1 udgangsstrøm | 3,1 A |
| Port 2 udgangsstrøm | 3,1 A |
| Udgangseffekt | 15,5 W |
Vægt & størrelser
| Vægt | 42 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 80 mm |
| Pakkedybde | 45 mm |
| Pakkehøjde | 120 mm |
| Pakkevægt | 59 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | CE, RoHS |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |