Lindy USB Typ C PD Charger 20W
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Smartphone |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB type-C-porte | 1 |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 1 |
| Oplader type | Indendørs |
| Antal udgange | 1 outputs |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 20 W |
| USB strømforsyning revision | 3.0 |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Overstrøm, Højspænding, Overophedning, Kortslutning |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Plast |
| Tilslutningsmateriale | Kobber |
| Plug and play | Ja |
| Galliumnitrid (GaN) transistorer | Ja |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 0.6 A |
| Udgangsspændingsnøjagtighed (±) | 5% |
| Udgangsstrøm (5V) | 3 A |
| Udgangsstrøm (9V) | 2,22 A |
| Udgangsstrøm (12V) | 1,67 A |
| Strømforbrug (ingen belastning) | 0,075 W |
Vægt & størrelser
| Bredde | 31 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Højde | 29,6 mm |
| Vægt | 40 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 80 mm |
| Pakkehøjde | 45 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 25 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 80 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 90% |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ErP |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | CE, REACH, RoHS |
Logistik data
| Garantiperiode | 2 År |