4smarts 546100 oplader til mobil enhed Universel Hvid Vekselstrøm Hurtig opladning Indendørs
Præstation
| Oplader, kompabilitet | Universel |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Antal USB type-C-porte | 3 |
| Hurtig opladning | Ja |
| Hurtig opladningsteknologi | Adaptive Fast Charging, Hisilicon FCP, Power Delivery 3.0, Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge 5, SuperCharge, Spreadtrum Fast Charge Protocol(SFCP) |
| Antal enheder der er tilsluttet samtidigt (maks.) | 5 |
| Oplader type | Indendørs |
| Programmerbar strømforsyning (PPS) | Ja |
| USB strømforsyning op til | 100 W |
| USB strømforsyning revision | 3.0 |
| Strømbeskyttelsesfunktioner | Højspænding, Overopladning, Overafladning, Kortslutning |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Polykarbonat (PC) |
| Galliumnitrid (GaN) transistorer | Ja |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 100 - 240 V |
| Indgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Indgangsstrøm | 1.8 A |
| Maksimal ydeevne | 100 W |
| Maksimal udgangsspænding | 20 V |
| Minimum udgangsspænding | 5 V |
| Udgangsstrøm (5V) | 3 A |
| Udgangsstrøm (9V) | 3 A |
| Udgangsstrøm (15V) | 3 A |
| Strømstiktype | Type C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 89 mm |
| Dybde | 73 mm |
| Højde | 36 mm |
| Vægt | 360 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkedybde | 95 mm |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkevægt | 410 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |