HP 973X
Højtydende - magenta - original - PageWide - blækpatron
Funktioner
| Farveblæktype | Pigmentbaseret blæk; Pigmentbaseret blæk |
| Kapabilitet | HP 973 PageWide-tonerpatroner fungerer sammen med: HP PageWide P55250 HP PageWide Pro 452, 477; HP 973 PageWide-tonerpatroner fungerer sammen med: HP PageWide P55250 HP PageWide Pro 452, 477 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal farve blækpatroner | 1; 1 |
| Farve blæk volumen | 86 ml; 86 ml |
| Farve blæk sidekapacitet | 7000 Sider |
| Type | Original |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte; Høj |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| OEM-kode | F6T82AE; F6T82AE |
| Oprindelsesland | Malaysia |
| HP segment | Forretning, Enterprise; Forretning, Enterprise |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 80%; 20 - 80% |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 30 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 215 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Højde | 62 mm |
| Vægt | 170 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 215 mm |
| Pakkedybde | 28 mm |
| Pakkehøjde | 62 mm |
| Pakkevolumen | 200 cm³; 200 cm³ |
| Pakkevægt | 200 g |
Safety regulation & standards
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Andre funktioner
| Teknologi | PageWide; PageWide |
| UNSPSC-kode | 441031052 |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | 1 patron |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1219,2 x 1016 x 1927 mm |
| Produkter pr. palle | 3564 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 198 stk |
| Lag pr. palle | 9 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 22 stk |
| Pallens bruttovægt | 777,7 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 18 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,75 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |