HP 827A
gul - original - LaserJet - tonerpatron (CF302A)
Funktioner
| Kapabilitet | HP 827-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Enterprise Flow M880 HP LaserJet Enterprise M880 HP LaserJet Flow M880; HP 827-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Enterprise Flow M880 HP LaserJet Enterprise M880 HP LaserJet Flow M880 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve toner sideydelse | 32000 Sider |
| Type | Original; Original |
| Udskrivning af farver | Gul |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Patron kapacitet | Standard udbytte; Standard udbytte |
| OEM-kode | CF302AC; CF302AC |
| Mængde pr. kasse | 1 stk; 1 stk |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 0% |
| Oprindelsesland | Japan |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 70% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 95%; 10 - 95% |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 27 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 584 mm |
| Dybde | 130 mm |
| Højde | 195 mm |
| Vægt | 850 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 584 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 195 mm |
| Pakkevægt | 1,55 kg |
| Pakketype | Kasse; Kasse |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103103 |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint; Laserprint |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | 1 patron |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1185 x 1000 x 1119 mm |
| Pallestørrelse (EU) | 1200 x 790 x 1124 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1186,2 x 1000,8 x 1120,1 mm (46.7 x 39.4 x 44.1"); 1186,2 x 1000,8 x 1120,1 mm (46.7 x 39.4 x 44.1") |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Maksimalt antal stabelbare kasser | 20 stk |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 136,4 kg (300.8 Pund); 136,4 kg (300.8 Pund) |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 12 stk; 12 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 15 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 75 stk |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Produkter pr. palle | 75 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 60 stk; 60 stk |
| Pallens bruttovægt | 136,8 kg |
| EUR-palle vægt | 113,5 kg |