HP 81X
Højtydende - sort - original - LaserJet - tonerpatron (CF281X)
Funktioner
| Kapabilitet | HP 81-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Enterprise M605, M606, M630, M632 HP LaserJet M605, M630; HP 81-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Enterprise M605, M606, M630, M632 HP LaserJet M605, M630 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Sort toner sideydelse | 25000 Sider |
| Type | Original; Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte; Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | CF281X; CF281X |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 15% |
| Oprindelsesland | Kina, Japan |
| HP segment | Forretning; Forretning |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 80%; 20 - 80% |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 391 mm |
| Dybde | 193 mm |
| Højde | 327 mm |
| Vægt | 2,45 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 391 mm |
| Pakkedybde | 193 mm |
| Pakkehøjde | 327 mm |
| Pakkevægt | 3,33 kg |
| Pakketype | Kasse; Kasse |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint; Laserprint |
| UNSPSC-kode | 44103103 |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | 1 patron |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1173 x 965 x 1125 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Pallestørrelse (EU) | 1173 x 772 x 1130 mm |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 170 kg (374.7 Pund); 170 kg (374.7 Pund) |
| Maksimalt antal stabelbare kasser | 12 stk |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1173,5 x 965,2 x 1125,2 mm (46.2 x 38 x 44.3"); 1173,5 x 965,2 x 1125,2 mm (46.2 x 38 x 44.3") |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 15 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 12 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 45 stk |
| Lag pr. palle | 3 stk |
| Produkter pr. palle | 45 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 36 stk |
| Pallens bruttovægt | 170,4 kg |
| EUR-palle vægt | 140,4 kg |