HP 59A
sort - original - LaserJet - tonerpatron (CF259A)
Funktioner
| Kapabilitet | HP 59-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Enterprise M406, M430 HP LaserJet Pro M304, M404, M428; HP 59-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Enterprise M406, M430 HP LaserJet Pro M304, M404, M428 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 1 |
| Sort toner sideydelse | 3000 Sider |
| Type | Original; Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Patron kapacitet | Standard udbytte; Standard udbytte |
| OEM-kode | CF259A; CF259A |
| Oprindelsesland | Kina, Japan, USA |
| HP segment | Forretning, Enterprise; Forretning, Enterprise |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 362 mm |
| Dybde | 102 mm |
| Højde | 198 mm |
| Vægt | 720 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 362 mm |
| Pakkedybde | 102 mm |
| Pakkehøjde | 198 mm |
| Pakkevægt | 1,07 kg |
Andre funktioner
| Udskrivningsteknologi | Laserprint; Laserprint |
| UNSPSC-kode | 44103103 |
| Sideudbytte fodnote | Approximate average yield based on ISO/IEC 19752. Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details, see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.; Approximate average yield based on ISO/IEC 19752. Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details, see http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Tonerpatroner; Genbrugsvejledning |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1098 x 942 x 1134 mm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Pallestørrelse (EU) | 1100 x 740 x 1139 mm |
| Maksimalt antal stabelbare kasser | 20 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 21 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 21 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 105 stk |
| Lag pr. palle | 5 stk |
| Produkter pr. palle | 105 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 105 stk |
| Pallens bruttobredde | 113,9 cm; 113,9 cm |
| Pallens bruttolængde | 74 cm; 74 cm |
| Pallens bruttohøjde | 110 cm; 110 cm |
| Pallens bruttovægt | 165 kg |
| EUR-palle vægt | 133 kg |