HP 410X
3 pakker - Højtydende - gul, cyan, magenta - original - LaserJet - tonerpatron (CF252XM)
Funktioner
| Kapabilitet | HP 410-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Pro M377, M452, M477; HP 410-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Pro M377, M452, M477 |
| Antal pr. pakke | 3 stk |
| Farve toner sideydelse | 5000 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte; Højt (XL) udbytte |
| OEM-kode | CF252XM; CF252XM |
| Oprindelsesland | Japan |
| HP segment | Forretning; Forretning |
Driftsbetingelser
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 80%; 10 - 80% |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 363 mm |
| Dybde | 327 mm |
| Højde | 123 mm |
| Vægt | 1,95 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 363 mm |
| Pakkedybde | 327 mm |
| Pakkehøjde | 123 mm |
| Pakkevægt | 2,7 kg |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103103 |
| Udskrivningsteknologi | Laser; Laserprint |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | 3 tonerpatroner; Genbrugsvejledning |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1100 x 1000 x 1251 mm |
| Pallestørrelse (EU) | 1100 x 780 x 1133 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1099,8 x 1000,8 x 1252,2 mm (43.3 x 39.4 x 49.3"); 1099,8 x 1000,8 x 1252,2 mm (43.3 x 39.4 x 49.3") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 238,6 kg (526.1 Pund); 238,6 kg (526.1 Pund) |
| Maksimalt antal stabelbare kasser | 36 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 7 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 9 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 81 stk |
| Lag pr. palle | 9 stk |
| Produkter pr. palle | 81 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 56 stk |
| Pallens bruttovægt | 239,2 kg |
| EUR-palle vægt | 171,7 kg |