HP 36A
2 pakker - sort - original - LaserJet - tonerpatron (CB436AD)
Funktioner
| Kapabilitet | HP 36-tonerpatroner fungerer sammen med:; HP 36-tonerpatroner fungerer sammen med: |
| Antal pr. pakke | 2 stk |
| Antal sorte tonerpatroner | 2 |
| Sort toner sideydelse | 4000 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Patron kapacitet | Standard udbytte; Standard udbytte |
| OEM-kode | CB436AD; CB436AD |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 27% |
| Oprindelsesland | Japan |
| HP segment | Forretning; Forretning |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 375 mm |
| Dybde | 226 mm |
| Højde | 125 mm |
| Vægt | 1,58 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 375 mm |
| Pakkedybde | 226 mm |
| Pakkehøjde | 125 mm |
| Pakkevægt | 1,66 kg |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103103 |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | 2 tonerpatroner; Genbrugsvejledning |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1156 x 990 x 1269 mm |
| Pallestørrelse (EU) | 1156 x 760 x 1149 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1155,7 x 990,6 x 1270 mm (45.5 x 39 x 50"); 1155,7 x 990,6 x 1270 mm (45.5 x 39 x 50") |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 214,2 kg (472.3 Pund); 214,2 kg (472.3 Pund) |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Maksimalt antal stabelbare kasser | 36 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 13 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 10 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 117 stk |
| Antal papkasser pr. EUR-pallelag | 10 stk; 10 stk |
| Lag pr. palle | 9 stk |
| Produkter pr. palle | 117 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 80 stk |
| Pallens bruttobredde | 115,6 cm; 115,6 cm |
| Pallens bruttolængde | 99 cm; 99 cm |
| Pallens bruttohøjde | 126,9 cm; 126,9 cm |
| Pallens bruttovægt | 214,7 kg |
| EUR-palle vægt | 153,3 kg |