HP 126A
magenta - original - LaserJet - tonerpatron (CE313A)
Funktioner
| Kapabilitet | HP 126-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Pro CP1025; HP 126-tonerpatroner fungerer sammen med: HP LaserJet Pro CP1025 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Farve toner sideydelse | 1000 Sider |
| Type | Original |
| Udskrivning af farver | Magenta |
| Mærke kompatibilitet | HP |
| Patron kapacitet | Standard udbytte; Standard udbytte |
| OEM-kode | CE313A; CE313A |
| Samlet mængde genbrugsmaterialer brugt til fremstilling af | 14% |
| Oprindelsesland | Japan |
| HP segment | Enterprise; Enterprise |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 35 - 85%; 35 - 85% |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 0 - 35 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 363 mm |
| Dybde | 83 mm |
| Højde | 86 mm |
| Vægt | 300 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 363 mm |
| Pakkedybde | 83 mm |
| Pakkehøjde | 86 mm |
| Pakkevægt | 500 g |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103103 |
| Udskrivningsteknologi | Laserprint |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | Tonerpatron; Genbrugsvejledning |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1102 x 950 x 1262 mm |
| Maksimalt antal stabelbare kasser | 52 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |
| Pallestørrelse (EU) | 1102 x 780 x 1181 mm; 1102 x 780 x 1181 mm |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 27 stk |
| Yderkasser pr. pallelag (EU) | 27 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 429 stk; 429 stk |
| Antal papkasser pr. EUR-pallelag | 27 stk; 27 stk |
| Lag pr. palle | 12 stk |
| Produkter pr. palle | 429 stk |
| Antal pr. EUR-palle | 324 stk; 324 stk |
| Pallens bruttobredde | 110,2 cm; 110,2 cm |
| Pallens bruttolængde | 95 cm; 95 cm |
| Pallens bruttohøjde | 126,2 cm; 126,2 cm |
| Pallens bruttovægt | 235 kg |
| EUR-palle vægt | 182,5 kg; 182,5 kg |