Ribbon Wax/Resin, 110mm x
Vægt & størrelser
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 75 mm |
| Højde | 110 mm |
| Vægt | 586 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 275 mm |
| Pakkedybde | 226 mm |
| Pakkehøjde | 122 mm |
| Pakkevægt | 3,72 kg |
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 75 mm |
| Højde | 110 mm |
| Vægt | 586 g |
| Pakkebredde | 275 mm |
| Pakkedybde | 226 mm |
| Pakkehøjde | 122 mm |
| Pakkevægt | 3,72 kg |