Epson
Størrelse XXL - sort - original - blækpatron
Funktioner
| Sort blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivningsteknologi | Inkjet print |
| Kapabilitet | - WorkForce Pro WF-M5799DWF - WorkForce Pro WF-M5299DW |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal sorte blækpatroner | 1 |
| Sort blæk sidekapacitet | 40000 Sider |
| Type | Original |
| Patron kapacitet | Ekstra (Super) højt udbytte |
| Blæk type | Pigmentbaseret blæk |
| Udskrivning af farver | Sort |
| Mærke kompatibilitet | Epson |
| OEM-kode | C13T966140 |
| Oprindelsesland | Kina |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 49 mm |
| Pakkedybde | 376 mm |
| Pakkehøjde | 276 mm |
| Pakkevægt | 1,41 g |
Logistik data
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 8 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990 |