HP 303XL
Højtydende - farve (cyan, magenta, gul) - original - blækpatron
Funktioner
| Farveblæktype | Farvebaseret blæk; Farvebaseret blæk |
| Kapabilitet | HP 303-blækpatroner fungerer sammen med: HP Envy 6200, 7134, 7220e, 7221e, 7224e, 7800, 7900e, HP Envy Photo 7230, HP Envy Photo 7231, HP Envy Photo 7234, HP Envy Photo 7930, HP Envy Photo 7931, HP Envy Photo 7934 HP Tango X |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Antal farve blækpatroner | 1; 1 |
| Farve blæk sidekapacitet | 415 Sider |
| Type | Original |
| Patron kapacitet | Højt (XL) udbytte; Høj |
| Blæk type | Farvebaseret blæk |
| Udskrivning af farver | Blå, Magenta, Gul |
| Mærke kompatibilitet | HP; HP |
| Forsyningstype | Enkelt pakke; Enkelt pakke |
| OEM-kode | T6N03AE; T6N03AE |
| Oprindelsesland | Kina, Malaysia |
| Produktfarve | Sort; Sort |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 15 - 32 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde | 113 mm |
| Dybde | 37 mm |
| Højde | 115 mm |
| Vægt | 40 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 113 mm |
| Pakkedybde | 37 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 60 g |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 44103105 |
Tekniske detaljer
| Andre EU-fareangivelser | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Kassens indhold | Blækpatron |
Logistik data
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1200 x 800 x 832 mm |
| Produkter pr. palle | 1920 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 32 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |
| Pallens bruttovægt | 145,2 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 60 stk |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 3,91 kg |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84439990; 84439990 |