Allied Telesis AT SPLX10/I
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 1GbE
Netværk
| Maksimal dataoverførselshastighed | 1250 Mbit/s |
| Kabelteknologi | 1000LX |
Præstation
| Maksimal dataoverførselshastighed | 1250 Mbit/s |
| Kabelteknologi | 1000LX |
| Maksimal overførselsafstand | 10000 m; 10000 m |
| Bølgelængde | 1310 nm; 1310 nm |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C; -40 - 85 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C; -40 - 85 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 85%; 0 - 85% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 85%; 0 - 85% |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990; 85176990 |
Andre funktioner
| Stik | LC |