100m USB 3.2 Gen1 Extender
Funktioner
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Maksimal overførselsafstand | 100 m |
| Understøttede kabeltyper | Cat7 |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Metal |
| Nem at installere | Ja |
| Plug and play | Ja |
| LED-indikatorer | Strøm |
Sender
| Antal RJ-45 porte (sender) | 1 |
Modtager
| Antal RJ-45 porte (modtager) | 1 |
Porte & Grænseflader
| Antal RJ-45-porte | 1 |
| RS-232-porte | 1 |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 Hz |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 24 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 1,5 A |
Vægt & størrelser
| Modtager bredde | 13,3 cm |
| Modtager dybde | 10,5 cm |
| Modtager højde | 2,15 cm |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 438 g |
Emballage indhold
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -25 - 70 °C |
Tekniske detaljer
| Vægt | 227 g |