Ubiquiti Networks EdgePoint EP-54V-150W-DC
strømforsyning - redundant - 150 Watt
Opgradere til sleeved kabler
=
1.006,-
DKK
(804,80 ekskl. moms)
Funktioner
| Produkttype | Strømforsyning |
| Produktfarve | Grå |
| LED-indikatorer | Ja |
Strømstyring
| Total effekt | 150 W |
Godkendelser
| Certificering | CE, FCC, IC |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 10 - 90 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |