CCGB89011ME Netwerkkoppeling CAT6 Afge
Funktioner
| Stik | RJ45 |
| Stik køn | Hunstik/Hunstik |
| Forbindelsesformfaktor | Lige |
| Produktfarve | Metallic |
| Materiale | Metal |
| Standard for kabler | Cat6a |
| Stik afskærmning | Ja |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 55 mm |
| Pakkedybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 30 mm |