Produkt nr: SMA-FM500
EAN: 4040849516788
Varenummer: 171563
billigst-pricerunner
DELTACO forlængerkabel til antenne
Producent: DELTACO
Produkt nr: SMA-FM500
EAN: 4040849516788
Varenummer: 171563
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(268,80 ekskl. moms)
Producent: DELTACO
Produkt nr: SMA-FM500
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Øget fleksibilitet for din antenneplacering
5 meter kabel med RP-SMA stik
  • 5 meters længde giver stor frihed til optimal placering af antennen
  • RP-SMA stik sikrer kompatibilitet med standard antenneudstyr
  • 50 Ω impedans sikrer et stabilt signal uden unødigt tab
  • PVC-kappe beskytter kablet mod slid og ydre påvirkninger
  • 20 AWG ledertværsnit bidrager til en pålidelig signaloverførsel
  • Lige stikform gør det nemt at tilslutte kablet i trange områder
Installation og kompatibilitet
Kablet er udstyret med et RP-SMA han-stik i den ene ende og et RP-SMA hun-stik i den anden. Det er kompatibelt med hardware, der benytter RP-SMA standarden, såsom visse routere og trådløse adaptere. Den sorte PVC-overflade gør kablet diskret i de fleste it-miljøer. Med en udvendig diameter på 5 mm er det nemt at føre gennem kabelbakker eller langs paneler. Produktet leveres som et enkelt forlængerkabel klar til montering. Det kræver ingen ekstra værktøjer for at blive taget i brug.
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) -20 - 80 °C; -20 - 80 °C
Vægt & størrelser
Vægt 160 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 170 mm
Pakkedybde 20 mm
Pakkehøjde 260 mm
Pakkevægt 168 g
Emballage indhold
Antal pr. pakke 1 stk; Ja
Funktioner
Kabellængde 5 m; 5 m
Stik 1 formfaktor Lige
Stik 2 formfaktor Lige
AWG-ledningsstørrelse 20; 20
Impedens 50 ohm (Ω)
Jakke ydre diameter 5 mm
Stik 1 RP-SMA; RP-SMA
Stik 2 RP-SMA; RP-SMA
Stik 1 køn Hanstik; Hanstik
Stik 2 køn Hunstik; Hunstik
Produktfarve Sort; Sort
Materiale for kapper Polyvinylchlorid (PVC); Polyvinylchlorid (PVC)
Logistik data
Toldproduktkode (TARIC) 8544200030
Oprindelsesland Kina
Hovedkassens bredde (udvendigt) 170 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 20 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 290 mm