Digitus DN-96009-2 fiber adapter LC/UPC 1 stk Turkisfarve
Funktioner
| Antal forbindelser | 2 |
| Stiktype | LC/UPC |
| Dupleks | Ja |
| Tvinge materiale | Keramisk; Keramisk |
| Produktfarve | Turkisfarve |
| Fibertilstandsstruktur | Multitilstand |
| Husmateriale | Polymer |
| Kategori | OM3 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 15 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 10 mm |
| Vægt | 10 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 15 mm |
| Pakkedybde | 30 mm |
| Pakkehøjde | 10 mm |