Digitus CAT 7 S/FTP Verlegekabel, 500 m, Duplex, B2ca-s1a,d0
Funktioner
| Produktfarve | Orange |
| Kabellængde | 500 m |
| Standard for kabler | Cat7 |
| Kabelafskærmning | S/FTP (S-STP) |
| Stik 1 | Nej |
| Stik 2 | Nej |
| Stik 1 køn | Nej |
| Stik 2 køn | Nej |
| Materiale for kapper | Lav røg ingen halogen (LSZH) |
| Kabelform | Rund |
| Ledertype | Robust |
| Ledningsmateriale | Kobber |
| Kabelklasse | F |
| Kabel brandklasse | B2ca |
| AWG-ledningsstørrelse | 23/1 |
| Dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Frekvens | 1200 MHz |
| Plug and play | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
Bæredygtighed
| Indeholder ikke | Halogen |
Vægt & størrelser
| Ydre diameter | 7,5 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | Ja |