SAMSUNG Skærm
27" - 180 Hz - 0.03 ms - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.541,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.511,-
DKK
(2.808,80 ekskl. moms)
Strømstyring
| 144 Hz | |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforbrug (typisk) | 28 W |
| Strømforbrug (maks.) | 78 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Årligt energiforbrug | 41 kWh |
| Strømforsyningstype | Ekstern adapter |
Porte & Grænseflader
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| HDMI | Ja |
| HDMI-version | 2.0 |
| HDCP-version | 2.2 |
| HDCP | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Andre funktioner
| Strømforbrug (DPMS) | 0,5 W |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 609,9 mm |
| Dybde (med stativ) | 234,5 mm |
| Højde (med stativ) | 463,8 mm |
| Bredde (uden stativ) | 609,9 mm |
| Dybde (uden stativ) | 57,0 mm |
| Højde (uden stativ) | 359,3 mm |
| Vægt (med stativ) | 3300,0 g |
| Vægt (uden stativ) | 2500,0 g |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
Design
| Produktfarve | Sort |
Ergonomisk
| Hældningsvinkelområde | -2,0 - 15,0° |
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmteknologi | OLED |
| Kvantepunktsfarveteknologi | Ja |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 200 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 190 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000000:1 |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | HDR10 |
| Responstid | 0,03 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1B |
| Farveskala DCI-P3 | 99% |
| Maksimal opdateringshastighed | 180 Hz |
| Antirefleksskærm | Ja |