Samsung Flip Stand STN-WM55H
stativ - for interaktivt fladt panel/LCD-display
Funktioner
| Produkttype | Beslag |
| Produktfarve | Hvid |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Vægt & størrelser
| Bredde | 1682 mm |
| Dybde | 228 mm |
| Højde | 1038 mm |
| Vægt | 31,7 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 41,8 kg |
This portable, wheel-based stand for the Samsung Flip digital flipchart empowers you to start a meeting anywhere, anytime. A spacious front tray houses essential meeting tools so your team can stay organized and focus on what's important for your business.