iiyama ProLite TF2415MC-B2 skærm - LED baglys - 23.8" - VA - 16ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
iiyama ProLite TF2415MC-B2 skærm - LED baglys - 23.8" - VA - 16ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
iiyama ProLite TF2415MC-B2 skærm - LED baglys - 23.8" - VA - 16ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
4.572,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.542,-
DKK
(3.633,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
4.702,-
DKK
(3.761,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærmstype | Multibruger |
| Berøringsskærm teknologi | Projekteret kapacitivt systemet |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 315 cd/m² |
| Responstid | 16 ms |
| Skærm form | Flad |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Horisontal scanningsområde | 31,4 - 82 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 56 - 75 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,5 cm |
| Overfladehårdhed | 7H |
| Separat H/V-synkronisering | Ja |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
| OmniTapps Multitouch-kompabilitet | Nej |
Multimedie
| Indbygget mikrofon | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Frontkantfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| USB-berøringsporte | Ja |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| Lydudgang | Ja |
| HDCP | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| OSD-sprog | Traditionelt kinesisk, Tysk, Engelsk, Spansk, Fransk, Italiensk, Japansk |
| Antal OSD sprog | 7 |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 22 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 24,4 W |
| Strømforbrug (standby) | 1,06 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,32 W |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 12 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 378595 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 575 mm |
| Dybde (med stativ) | 42,5 mm |
| Højde (med stativ) | 347 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,8 kg |
| Bredde (uden stativ) | 575 mm |
| Dybde (uden stativ) | 42,5 mm |
| Højde (uden stativ) | 347 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,8 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, USB, HDMI, DisplayPort |
| Hurtig start guide | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ErP |
Andre funktioner
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65 |
| Kompatible operativsystemer | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Glasbeskyttelse | Ja |
| Brugerkontrol | picture (contrast, brightness, H. position, V. position, phase, clock, auto adjust), advanced (color temp., sharpness), OSD (timeout, position, H. position, V. position, touch switch), option (reset, language, source select, display mode, factory) |
| Emballageindhold | AC adapter, Touch Panel Driver Disk (CD-ROM), external control pad |
| Dybde | 42,5 mm |
| Vis synligt område (HxL) | 527,04 x 296,46 mm |
| Lysstyrke | 315 cd/m² |
| Aktiv skærmområde (B x H) | 527,04 x 296,46 mm |
| Compliance-certifikater | CB, CE, cULus, REACH, RoHS, WEEE |
| Højde | 347 mm |
| Kontrolpanel | Menu, Scroll up/ Brightness, Scroll down/ Contrast, Select, Power |
| Bredde | 575 mm |
| Understøttet placering | Horisontal/vertikal |
| Vægt | 5,8 kg |
| Touch method | stylus, finger, glove (latex) |
| Medfølgende AC-adaptertype | Ja |
| Certificering | CB, CE, TÜV-Bauart, CU, cULus |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |