iiyama ProLite TF2234MC-B7X skærm - LED baglys - 22" - IPS - 8ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.845,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.815,-
DKK
(3.052,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 54,6 cm (21.5") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsskærmstype | Multibruger |
| Berøringsskærm teknologi | Projekteret kapacitivt systemet |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Antal simultane touchpunkter | 10 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 305 cd/m² |
| Responstid | 8 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,247 x 0,247 mm |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 84 kHz |
| Synlig størrelse, vertikal | 26,8 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 54,6 cm |
| Overfladehårdhed | 7H |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Håndfladeafvisning | Ja |
Multimedie
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Frontkantfarve | Sort |
| Glas tykkelse | 1,5 mm |
Porte & Grænseflader
| USB-berøringsporte | Ja |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| HDCP | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| OSD-sprog | Tjekkisk, Tysk, Engelsk, Spansk, Fransk, Italiensk, Japansk, Polsk, Russisk |
| Antal OSD sprog | 8 |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 19 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 18 W |
| Strømforbrug (standby) | 1,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter | 12 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 388725 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 517,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 46 mm |
| Højde (med stativ) | 313,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,4 kg |
| Bredde (uden stativ) | 517,5 mm |
| Dybde (uden stativ) | 46 mm |
| Højde (uden stativ) | 313,5 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,4 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 610 mm |
| Pakkedybde | 160 mm |
| Pakkehøjde | 405 mm |
| Pakkevægt | 6,8 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, USB, HDMI, DisplayPort |
| Hurtig start guide | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | ErP |
Andre funktioner
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP65 |
| Kompatible operativsystemer | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Dybde | 46 mm |
| Bredde | 517,5 mm |
| Compliance-certifikater | CE, cULus, EAC, REACH, RoHS, WEEE |
| Vægt | 4,4 kg |
| Højde | 313,5 mm |
| Understøttet placering | Horisontal/vertikal |
| Emballageindhold | AC adapter |
| Lysstyrke | 305 cd/m² |
| Kontrolpanel | Menu, Scroll up/ Brightness, Scroll down/ Contrast, Select, Power |
| Brugerkontrol | picture (contrast, brightness, H.position, V.position, phase, clock, auto adjust), advanced (color temp., sharpness), OSD (time out, position, H-position, V-position, Touch switch), option (reset, language, source select, display mode, factory) |
| Vis synligt område (HxL) | 476 x 267,7 mm |
| Touch method | stylus, finger, glove (latex) |
| Certificering | CE, EAC, RoHS, ErP, WEEE, cULus, REACH |
Logistik data
| Produkter pr. palle | 48 stk |
| Palle nettobredde | 109 cm |
| Palle nettodybde | 192,7 cm |
| Palle nettohøjde | 109 cm |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |