ASUS ZenScreen MB166C skærm - LED baglys - 15.6" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.266,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.236,-
DKK
(988,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 39,6 cm (15.6") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 800:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 262.000 farver |
| Pixel pitch | 0,179 x 0,179 mm |
| Synlig størrelse, horisontal | 34,4 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 19,4 cm |
| Digital horisontal frekvens | 24 - 83 kHz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 39,62 cm |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ingen |
| Udgang til hovedtelefoner | Ingen |
| HDCP | Ja |
Ergonomisk
| Højdejustering | Ingen |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | B |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 6 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 8 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 699649 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
Vægt & størrelser
| Bredde (uden stativ) | 360,1 mm |
| Dybde (uden stativ) | 11,8 mm |
| Højde (uden stativ) | 225,6 mm |
| Vægt (uden stativ) | 780 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 434 mm |
| Pakkedybde | 76 mm |
| Pakkehøjde | 290 mm |
| Pakkevægt | 1,7 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Hurtig start guide | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |