AOC U34E2M skærm - WLED - 34" - VA - 4ms
WQHD 3440x1440 ved 100Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.994,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.964,-
DKK
(1.571,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| HD-type | Wide Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Paneltype | VA |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Responstid | 4 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 20000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,23175 x 0,23175 mm |
| Pixeltæthed | 109,7 ppi |
| Skærm diagonal (metrisk) | 86,4 cm |
| Overfladehårdhed | 3H |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 91% |
| sRGB-dækning (typisk) | 121,3% |
| NTSC-dækning (typisk) | 100% |
| Adobe RGB dækning | 98% |
Præstation
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| DVI-port | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
| Indbygget KVM switch | Ingen |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ingen |
Netværk
| Ethernet LAN | Ingen |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Akse | Ingen |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -180 - 180° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 5 - 23° |
| Billede-i-billede | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 32 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 45 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 35 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1300312 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 817,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 253,8 mm |
| Højde (med stativ) | 475 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,67 kg |
| Bredde (uden stativ) | 817,5 mm |
| Dybde (uden stativ) | 55,3 mm |
| Højde (uden stativ) | 370,7 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 940 mm |
| Pakkedybde | 174 mm |
| Pakkehøjde | 506 mm |
| Pakkevægt | 10,7 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI, DisplayPort |
| DisplayPort kabellængde | 1,8 m |
| HDMI-kabellængde | 1,8 m |
Bæredygtighed
| Indeholder ikke | Kviksølv, PVC/BFR |
Andre funktioner
| Lav inputforsinkelse | Ingen |
| FPS-tæller | Ingen |
| Skyggekontrol | Ingen |
| Reduktion af bevægelsessløring | Ingen |
| Bezel tykkelse type | Rammeløs |
| Compliance-certifikater | CE |
| Garantiperiode | 3 År |
| Certificering | WEEE,REACH compliant,RoHs compliant,CB,TUV-GS-Mark,ISO 9241-307,EAC,FCC |