Produkt nr: VL120016R-PSU
EAN: 5706998321749
Varenummer: F17541380
billigst-pricerunner
VivoLink
Producent: VivoLink
Produkt nr: VL120016R-PSU
EAN: 5706998321749
Varenummer: F17541380
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(586,40 ekskl. moms)
Producent: VivoLink
Produkt nr: VL120016R-PSU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
VivoLink Strømforsyningsadapter: Sørg for en stabil strømforsyning til dine enheder
Bestil din VivoLink strømforsyningsadapter i dag og oplev fordelene ved en stabil strømforsyning!
Design
Produktfarve Sort
LED-indikatorer Ja
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 50 °C
Vægt & størrelser
Bredde 120 mm
Dybde 50 mm
Højde 95 mm
Vægt 64 g
Emballeringsdata
AC-adapter inkluderet Ja
Pakkebredde 118 mm
Pakkedybde 94 mm
Pakkehøjde 52 mm