Mobilis
flipomslag til tablet
Funktioner
| Kapabilitet | iPad 11’’ 2025 (11th gen) (A3354 / A3355 / A3356) & iPad 10.9’’ (10th gen) (A2696 / A2757 / A2777) |
| Antal standby-tilstande | 2 |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 27,9 cm (11") |
| Etui-type | Flipetui |
| Materiale | Stof, Polykarbonat (PC), Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Produktets hovedfarve | Sort, Transparent |
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Lukketype | Klaplukning |
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Standby-tilstand | Ja |
| Penneholder | Ja |
| Beskyttelsesfunktioner | Faldresistent, Ridseresistent, Stødresistent |
| Stødsikker op til | 1,2 m |
| Forbrugeraldergruppe | Alle |
| Auto vågen/sove funktion | Ja |
| Køn | Unisex |
Batteri
| Indbygget batteri | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 196 mm |
| Dybde | 257 mm |
| Højde | 16 mm |
| Vægt | 350 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 196 mm |
| Pakkedybde | 257 mm |
| Pakkehøjde | 16 mm |
| Pakkevægt | 352 g |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 2 År |