Everki EKF808S11B - bæretaske til notebook - med hukommelsesskum
Funktioner
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 29,5 cm (11.6") |
| Etui-type | Etui |
| Produktets hovedfarve | Sort, Orange |
| Integreret (ede) rum | Ja |
| Mærke kompatibilitet | Universel |
| Forlomme | Ja |
| Bærehåndtag | Ja |
| Lukketype | Lynlås |
| Antal | 1 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 210 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Højde | 290 mm |
| Vægt | 250 g |
| Notebook flade dimensioner (B x D x H) | 320 x 35 x 320 mm |
| Volumen | 4,5 L |