Produkt nr: CL-W400-PL12BL-A
EAN: 4711475641174
Varenummer: F24864979
billigst-pricerunner
Thermaltake TOUGHLIQUID 360 EX Pro ARGB Sync
Producent: Thermaltake
Produkt nr: CL-W400-PL12BL-A
EAN: 4711475641174
Varenummer: F24864979
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.147,20 ekskl. moms)
Producent: Thermaltake
Produkt nr: CL-W400-PL12BL-A
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Præstation
Type Alt-i-en væskekøler
Ventilator diameter 12 cm
Maksimal luftstrøm 70,8 kubikfod/min.
Lejetype Hydraulisk
Ventilatorens støjniveau (maks.) 22,6 dB
Pumpestik 3-pin + 4-pin
Antal pr. pakke Ja
Pumpemotor hastighed 3300 rpm
Blæser, hastighed (maks.) 2000 rpm
Ventilator statisk tryk 3,19 mmH2O
Blæser, hastighed (min.) 500 rpm
Pumpemotor hastighed (maks.) 3300 rpm
Pumpemotor hastighed (min.) 1500 rpm
Kompatible produkter Intel LGA 2066/2011/1700/1200/1156/1155/1151/1150 AMD AM5/AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2
Design
Produktfarve Sort
Køler materiale Aluminium
Antal blæsere 3 blæser(e)
Belysningsfarve Blå, Grøn, Rød
Ventilatorstik 4-polet
Vandblokerende materiale Kobber
Strømstyring
Ventilator strømforbrug 2,04 W
Pumpens effektforbrug 5,16 W
Ventilatorstrøm 170 A
Pumpespænding 5/12 V
Pumpestrøm 430 mA
Blæser, spænding 12 V
Vægt & størrelser
Køler bredde 39,6 cm
Køler dybde 12 cm
Køler højde 2,7 cm
Rørlængde 46 cm
Ventilator dimensioner (BxDxH) 120 x 120 x 25 mm