Produkt nr: SHELF-1U-12-FIXED-V
EAN: 0065030893695
Varenummer: F22741199
billigst-pricerunner
StarTech.com 1U Vented Server Rack Cabinet Shelf, 12in Deep Fixed Cantilever Tray, Rackmount Shelf for 19" AV/Data/Network Equipment Enclosure w/ Cage Nuts & Screws, 55lbs Weight Capacity
Producent: StarTech
EAN: 0065030893695
Varenummer: F22741199
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(482,40 ekskl. moms)
Producent: StarTech
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Optimer din pladsudnyttelse og bestil din 1U Vented Server Rack Cabinet Shelf fra StarTech.com nu!
Funktioner
Type Stativhylde
Produktfarve Sort
Husmateriale SPCC
Rackkapacitet 1U
Maksimal vægtkapacitet 25 kg
Overholdelse af branchestandarder EIA/ECA-310-E
Vægt & størrelser
Bredde 483 mm
Dybde 305 mm
Højde 43 mm
Vægt 2.2 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 370 mm
Pakkedybde 550 mm
Pakkehøjde 120 mm
Pakkevægt 3 kg
Emballage indhold
Hurtig installationsvejledning Ja
Skruetype M6
Skruer inkluderet Ja
Burmøtrikker inkluderet Ja
Spændeskiver inkluderet Ja
Logistik data
Hovedkassens bredde (udvendigt) 385 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 630 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 565 mm