Produkt nr: SHELF-1U-12-FIXED-S
EAN: 0065030893718
Varenummer: F22736297
billigst-pricerunner
StarTech.com 1U Fixed Server Rack Mount Shelf, 12in Deep Steel Universal Cantilever Tray for 19" AV/Data/Network Equipment Rack with Cage Nuts & Screws, 55lbs Weight Capacity, 12" Deep
Producent: StarTech
EAN: 0065030893718
Varenummer: F22736297
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(483,20 ekskl. moms)
Producent: StarTech
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Optimer din serverinstallation med en StarTech.com 1U fast serverrack monteringshylde
Klik nu og køb din StarTech.com 1U fast serverrack monteringshylde!
Funktioner
Type Stativhylde
Produktfarve Sort
Husmateriale SPCC
Rackkapacitet 1U
Maksimal vægtkapacitet 25 kg
Vægt & størrelser
Bredde 483 mm
Dybde 305 mm
Højde 43 mm
Vægt 2,5 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 370 mm
Pakkedybde 550 mm
Pakkehøjde 120 mm
Pakkevægt 3,2 kg
Emballage indhold
Hurtig installationsvejledning Ja
Skruetype M6
Skruer inkluderet Ja
Burmøtrikker inkluderet Ja
Logistik data
Hovedkassens bredde (udvendigt) 385 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 630 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 565 mm