Producent: StarTech
Produkt nr: PLATE9M16LP
EAN: 065030847766
Varenummer: 625702
billigst-pricerunner
StarTech.com 1 Port 16in DB9 Serial Port BRacket to 10 Pin Header
Producent: StarTech
Produkt nr: PLATE9M16LP
EAN: 065030847766
Varenummer: 625702
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 28/05-2026
(392,00 ekskl. moms)
Produkt nr: PLATE9M16LP
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Kom i gang med dine serielle porte med StarTech.com 1 Port 16in DB9 Serial Port Bracket til 10 Pin Header
Er du i behov for en pålidelig og nem måde at få adgang til din serielle port? Så hjælper StarTech.com dig med at oprette forbindelse til din hardware med deres 1 Port 16in DB9 Serial Port Bracket til 10 Pin Header. Denne lavprofil DB9 Header-seriepanel har en kompakt design og passer til forskellige konfigurationer til serielle porte.
Sammenfattende er StarTech.com 1 Port 16in DB9 Serial Port Bracket til 10 Pin Header den ideelle løsning for dig, hvis du har brug for en sikker og nem måde at oprette forbindelse til dine serielle enheder. Bestil din StarTech.com 1 Port 16in DB9 Serial Port Bracket til 10 Pin Header i dag og oplev den problemfri forbindelse, som den tilbyder!
Bestil din StarTech.com 1 Port 16in DB9 Serial Port Bracket til 10 Pin Header i dag, og oplev let serielforbindelse!
Funktioner
Kompatibel kabinettype Small Form Factor (SFF)
Type Andet
Produktfarve Grå
Stik 2 DB-9
Stik 1 IDC
Vægt & størrelser
Bredde 18,5 mm
Dybde 412 mm
Højde 80 mm
Vægt 24 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 128 mm
Pakkedybde 0,0700 mm
Pakkehøjde 220 mm