W=800 D=800 H=100mm PLINTH
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Nem montering | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 756 mm |
| Dybde | 7560 mm |
| Højde | 100 mm |
| Vægt | 9,1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 9,11 kg |
Andre funktioner
| Statisk belastning | 1000 Kg |
| Produktfarve | Sort |
| Nem montering | Ja |
| Bredde | 756 mm |
| Dybde | 7560 mm |
| Højde | 100 mm |
| Vægt | 9,1 kg |
| Pakkevægt | 9,11 kg |
| Statisk belastning | 1000 Kg |