W=600 D=800 H=100mm PLINTH
Funktioner
| Produktfarve | Sort |
| Forudsamlet | Ja |
| Nem montering | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 556 mm |
| Dybde | 770 mm |
| Højde | 100 mm |
| Vægt | 8,5 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 8,51 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403105800 |
Andre funktioner
| Statisk belastning | 1000 Kg |
| Dimensioner (BxDxH) | 570 x 770 x 100 mm |