StarTech.com 12U 19" Wall Mount Network Cabinet, 16" Deep Hinged Locking IT Network Switch Depth Enclosure, Vented Computer Equipment Data Rack with Shelf & Flexible Side Panels, Assembled
12U Vented Cabinet (RK12WALHM) - stativindelukkekabinet - 12U
Funktioner
| Rackkapacitet | 12U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 90 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Lukket |
| Produktdesign | 4-stolper |
| Bagdørskonstruktion | Stål |
| Dørkonstruktion | Stål |
| Sidepanel konstruktion | Stål |
| Aftagelig hoveddør | Ja |
| Nøglelås | Ja |
| Dørlås til hoveddøren | Ja |
| Reolskinne tykkelse | 2 mm |
| Justerbare monteringsskinner | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Montage hul form | Firkant |
Vægt & størrelser
| Bredde | 610 mm |
| Dybde | 550 mm |
| Højde | 640 mm |
| Indre bredde | 59,5 cm |
| Indvendig dybde | 54,5 cm |
| Vægt | 28,9 kg |
| Montering - dybde (min) | 6 cm |
| Montering - dybde (maks) | 40 cm |
Emballeringsdata
| Møtrikker inkluderet | Ja |
| Antal møtrikker | 50 |
| Antal skruer | 50 |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
| Pakkebredde | 675 mm |
| Pakkedybde | 625 mm |
| Pakkehøjde | 720 mm |
| Pakkevægt | 32,7 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | CE, RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 675 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 625 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 720 mm |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 1 stk |
Andre funktioner
| Overholdelse af branchestandarder | EIA/ECA-310-E |