Middle Atlantic Vertical Panel Mount monteringsbøjle
4U
Funktioner
| Type | Monteringssæt |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Rackkapacitet | 4U |
Vægt & størrelser
| Bredde | 489 mm |
| Dybde | 152,4 mm |
| Højde | 177,8 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |