Middle Atlantic stativpanel
8U
Funktioner
| Type | Blank udluftningspanel |
| Produktfarve | Sort |
| Rackkapacitet | 8U |
| Certificering | Greenguard, UL |
| Kapabilitet | Slim 5-8-26 |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 66 cm (26") |
| Bredde | 680 mm |
| Dybde | 29,2 mm |
| Højde | 445 mm |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |