Middle atlantic SRSR-4-28 4 SLIDE SRSR,28 SPACE
Funktioner
| Rackkapacitet | 28U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 113 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Certificering | Greenguard, LEED |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 485,8 mm |
| Dybde | 486,2 mm |
| Højde | 1320,8 mm |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |