Middle Atlantic SRSR 4-26 rotating rail system
26U
Funktioner
| Rackkapacitet | 26U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 113 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Certificering | Greenguard, LEED |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 485,8 mm |
| Dybde | 486,2 mm |
| Højde | 1231,9 mm |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
The SRSR rotating sliding rail system pulls out and rotates 90 degrees to provide convenient rear access to wiring and components.