Middle Atlantic SRSR 4-22
rotating rail system - 22U
Funktioner
| Rackkapacitet | 22U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 113 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Certificering | Greenguard, LEED |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 485,8 mm |
| Dybde | 486,2 mm |
| Højde | 1054,1 mm |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
Specify an SRSR for rear access to equipment connections in millwork and cabinets. The SRSR system extends and rotates 90º in either direction, making it ideal for smaller millwork and in-wall installations.