Middle Atlantic SPN SP-5-29-26 stativpanel
29U
Funktioner
| Type | Blank udluftningspanel |
| Produktfarve | Sort |
| Rackkapacitet | 29U |
| Certificering | Greenguard, UL |
| Kapabilitet | Slim 5-29-26 |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 66 cm (26") |
| Bredde | 680 mm |
| Dybde | 29,2 mm |
| Højde | 1378 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
The SPN series side panels fit all WRK, MRK, VMRK and VRK, series enclosures. These side panels feature stylish beveled corners to match the aesthetics of the enclosure, easily lift on and off, and include an internal locking kit.