Middle Atlantic SPN BSPN-41-27
stativpanel - 41U
Funktioner
| Type | Blankt panel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Rackkapacitet | 41U |
| Certificering | Greenguard |
| Kapabilitet | BGR Series |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 68,6 cm (27") |
| Bredde | 680,2 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Højde | 1922 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |
The SPN series side panels fit all WRK, MRK, VMRK and VRK, series enclosures. These side panels feature stylish beveled corners to match the aesthetics of the enclosure, easily lift on and off, and include an internal locking kit.